http://www.trepko.dk


گروه صنعتی Trepko دانمارک با سابقه­ ای طولانی یک تولیدکننده‌ی پیشرو جهانی ماشین­‌آلات فیلینگ (Filling) و بسته­‌بندی (Packaging) در صنایع غذایی می­‌باشد.

با تجربه­‌ای بالغ بر 60 سال، گروه Trepko به جلودار صنعت بسته­‌بندی در دنیا تبدیل شده است و امروزه مفتخر است که مشتریانی راضی و ثابت در بیش از 90 کشور دارد.

راز موفقیت Trepko بسیار ساده است: انعکاس همه‌ی درخواست­ها و الزامات منحصر به­‌ فرد مشتریان خود در ماشین­‌های پیشرفته، High-Tech، قابل اعتماد و با شرایط نگهداری (Maintenance) آسان.

ماشین­‌های Trepko با ویژگی­‌هایی نظیر بازده­‌ی بالا، سطوح عالی اعتمادپذیری، شرایط نگهداری آسان و طول عمر طولانی شناخته می­‌شوند. همه­‌ی ماشین­‌های Trepko از مواد باکیفیت بسیار بالا و منطبق بر تمامی الزامات سخت­گیرانه بهداشتی و سطوح دقیق ایمنی ساخته می­‌شوند.

در کنار ساخت ماشین­‌آلات فیلینگ و پکیجینگ، گروه Trepko ارایه دهنده­‌ی قوی مشاورات فنّی، خدمات پس از فروش، نصب و راه­‌اندازی، لوازم و قطعات یدکی، سرویس و تعمیرات و حفظ ماشین­ها از کهنگی و استهلاک می­‌باشد.

شرکت ارشاپویه، نمایندگی رسمی Trepko دانمارک در ایران، با افتخار آماده­‌ی خدمت­‌رسانی به صنعت غذایی کشور از طریق فروش، ارایه­‌ی خدمات پس از فروش، تأمین لوازم و قطعات یدکی، همکاری و ارایه­‌ی مشاوره فنّی در حوزه­‌ی انتخاب و خرید ماشین­‌آلات می­‌باشد.